Cítit se ženou - CESTA

Cesta ženy je cesta individuální. Každá žena má jiné možnosti k tomu, jak často a intenzivně se může věnovat sobě samotné. Jsou období, kdy máme času více, poté přichází období, kdy máme pocit, že nemáme čas žádný. Ale... jde také o učení se toho, že každý den je důležitý si najít alespoň krátký čas pro sebe samotnou. Vždy je ale zároveň důležitá integrace jednotlivých cvičení, integrace všeho, čeho se budeme jemně dotýkat. A ženská cesta je zároveň o tom, abychom na sebe netlačily a daly si dostatečný čas pokračovat v okamžiku, kdy jsme připravené jít dál a sestupovat do větší hloubky. Budeme se tedy neustále dotýkat hledání rovnováhy v našem životě :) 

Co můžeme objevit a na jaké otázky si odpovídáme na ženské cestě?

 • Jaká je pravda o skutečném pocitu, který mám ze svého života v ženském těle? Užívám si své ženské tělo a jeho dary?
 • Jaká je pravda o skutečném pocitu ze vztahů, které tvořím? Užívám si vzájemnou blízkost ve vztazích?
 • Jaká je pravda o práci, za kterou dostávám peníze? Baví mě má práce a mám z ní radost? Nechám se ovlivňovat vnějším okolím?
 • Jaká je pravda o skutečném prožívání své sexuality? Vyhýbám se své sexualitě, nebo si ji užívám?

Co se potřebujeme jako ženy neustále učit?

 • žít a milovat se v nedokonalosti nám všem přirozené
 • milovat a přijímat sebe samotnou
 • propojovat se a důvěřovat Božství v každé z nás
 • posilovat víru v sebe samotnou
 • mít odvahu znovu a znovu otevírat pole pro bezpodmínečnou lásku a podporovat láskyplné vztahy

"Cítit se ženou" může být pro tebe darem, který stačí přijmout... 

Co budeme rozpoznávat, objevovat a prohlubovat?

 • Rozpoznávat, co potřebuje naše tělo a rozpouštět vnitřní napětí, aby energie mohla volně proudit.
 • Objevovat, jak hospodařit s naší energií.
 • Objevovat svoji pravdu a učit se ctít pravdu jiných lidí.
 • Prohlubovat nejdůležitější vztah, který máme, a to s naší vznešenou Duší, které se budeme otevírat a následovat ji krok za krokem...

S čím se jako ženy budeme propojovat?

 • ... s naším tělem, chrámem naší Duše ...
 • ... s naším srdcem, které je zdrojem bezpodmínečné lásky a soucitu, tolerance, velkorysosti a odvahy ...
 • ... s ženským zdrojem moudrosti Lůna půjdeme krok za krokem k uvědomění a pochopení, proč jsme přišly na tu tuto krásnou Zemi v nádherném tvořivém ženském těle. Jak přistupovat ke své tvořivé síle. Jak prožívat posvátnou sexuální energii....
 • ... s intuicí, která nás nikdy neopustila i když občas máme ten pocit...

A to vše v kolektivním poli ženskosti, kde přichází podpora, pochopení a sesterská láska.

Cítíš tu změnu, která přichází?

"ZMĚNA SMĚREM K SOBĚ" a s tou změnou přichází výživa svého přirozeného ženského bytí!


Ženská cesta je cestou, která je nejpřirozenější pro naše těla, mysl i Duši!

Co tě čeká?

 • V členské sekci úvodní video ke každému z modulu.
 • Meditace ke každému modulu.
 • Workbook ke každému z modulu pro tvoji práci na sobě. Je to nezbytné. :)

Slova žen, které už vstoupily na cestu

"Rozhodnutí vydat se na cestu vzešlo z mého nitra. Můj mozek to vyhodnotil zprvu jako kurz, který nepotřebuji. Moje srdce rozhodlo, že za zkoušku to stojí. Cesta mě na chvilku zastavila. Donutila mě se zamyslet nad sebou samou. Zjistila jsem, že jsem tam, kde mám být, případně co se dá zlepšit. Na světě má každý svůj cíl a stále se za něčím honí, ale vlastně nezná sám sebe. Mé okolí vnímalo určitou změnu. Kreativita je součástí mé profese a cesta mě hodně v tomto směru podpořila. S Monikou byla úžasná komunikace a každá část byla perfektně zpracovaná. Kurz doporučuji. Vydej se na cestu taky!"

Marie

Kdo provází tímto kurzem?

O mě... a mé cestě za stavem přirozeného bytí "Cítit se ženou"

Do okamžiku mého "prvního probuzení" jsem žila tak, jak jsem byla zvyklá bez velikého přemýšlení o tom, zda bych cokoliv chtěla měnit. Tím spíše na sobě. Pracovala jsem v kanceláři, cítila neustálou únavu a vnitřní nespokojenost... 

V tomto čase jsem otěhotněla a přišlo to již zmíněné "Mé první probuzení". V tom hlubokém uvědomění a prožitku, že mám ženské tělo, že mám tu vnitřní sílu přivést a porodit na svět nový život a zároveň prožívat tu jemnost a křehkost ženského těla. Následná mateřská péče o syna mi otevírala srdce mateřskou péčí a láskou každým dnem více a více. Já pozorovala svět. Svět, ve kterém bude žít mé dítě. Moje Duše měla prostor k tomu mě vést, abych začala dělat věci jinak. Vše, co se mi nelíbí, nebo s čím nesouhlasím. Syn se mi stal hnacím motorem měnit sebe, své přesvědčení a omezení. U mě tak začala práce se sebou samotnou. Když byli synovi 4 roky, Vesmír mi poslal nádherný prostor do péče a na velikou moji vnitřní práci. 5 let jsem držela a starala se o prostor, kde terapeuté pracovali s lidmi, kteří již byli na svých cestách sebepoznávání a já se učila s nimi. Zároveň jsem se učila, co potřebují lidé, kteří se rozhodnou měnit sebe, protože to už byl moment, kdy jsem cítila, že i to je má cesta. Být podporou lidem, kteří se sami rozhodnou svůj život měnit. Moje ženská energie mě volala do světa ženského.

Procházela jsem různými výcviky, od seminářů přes léčení vnitřního dítěte až po tantrické výcviky jednotlivců i párů, než jsem došla k poslednímu zásadnímu, který osvítil moji cestu do ženského světa, kterým byl 2-letý lektorský výcvik s Ma Ananada Saritou. Ženou, která dokáže vytvořit prostor pravdy, lásky a ženské sounáležitosti.Došlo u mě k propojení ženského spirituálního světa se světem, ve kterém žiju. Začalo neustálé hledání o nalezení rovnováhy s tímto uvědoměním a hledáním si svého místa na tomto světě. A protože my ženy cítíme i to, co není okem viditelné, je pro mě samotnou nejdůležitější cítit se ženou za každých okolností, když jsem dostala dar v tomto životě ženou býti.Cítím vděčnost! Vděčnost za každou ženu, která vstoupí na dobrodružnou výpravu do svého jedinečného ženství se mnou. Do Srdce, do Lůna a do Vesmírného propojení nás všech! 

Děkuji!!!

S láskou a úctou k Ženám

Monika 


CHCI VSTOUPIT NA CESTU